Nasze korzenie

Korzenie firmy OMS Inventuren sięgają sektora DIY.  Podporządkowaliśmy się do potrzeb sklepów wielkopowierzchniowych. W sektorze DIY potrzeba dużej dynamiki, aby sprostać wymaganiom klientów.

Chętnie zajmiemy się inwentaryzacją stanu magazynowego. Efektywne procesy, rozsądne zarządzanie jakością i doświadczenie tworzą podstawę dla wysokiej jakości usług.

Specjalizujemy się w inwentaryzacjach obiektów wielkopowierzchniowych.

Jesteśmy przygotowani na wszystkie kompleksowe zadania oraz posiadamy wiedzę i umiejętności do przeprowadzenia całkowitej inwentaryzacji w sklepie budowlanym tzn. ogród, teren zewnętrzny, towary na wagę itp.

Zespół inwentaryzacyjny firmy OMS ds. sklepów budowlanych specjalizuje się inwentaryzacjach w sklepach wielkopowierzchniowych.

  • dostosowujemy procesy w zależności od sytuacji
  • przyniesiemy ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia pracy np. wagi, podnośniki nożycowe, rękawiczki
  • przeprowadzamy szkolenia ze specjalistycznych obszarów takich jak płytki, materiały ogrodnicze, towary sprzedawane na metry
  • stała osoba kontaktowa dla klienta inwentaryzacyjnego

OMS znaczy rzetelność!

„Jeżeli podejmujemy się jakiegoś zlecenia, gwarantujemy Ci realizację wszystkich twoich inwentaryzacji bez wyjątku.”

Timon Zimmermann,
CUSTOMER SUCCESS MANAGER W OMS INVENTUREN

Dostęp na bieżąco o każdej porze.

Możesz śledzić inwentaryzację na bieżąco i w każdym momencie uzyskać jasne i zrozumiałe raporty, które ułatwią Ci zachowanie ogólnego obrazu w trakcie i po zakończeniu inwentaryzacji. Chętnie sporządzimy również raporty dostosowane do potrzeb klienta: wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Serce twojej inwentaryzacji

Kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam nie tylko obiecywać efektywny i rzetelny przebieg inwentaryzacji ale również taką jej realizację. Wiele pracowników OMS pracuje u nas już od lat. Rozwijają się razem z nami. Dzięki specjalistycznym szkoleniom optymalnie przygotowujemy naszych pracowników do każdej inwentaryzacji. Umiejętność obchodzenia się z klientami sklepu podczas inwentaryzacji została ukształtowana przez długoletnie doświadczenie. Możesz całkowicie polegać na jakości i wielkości naszych zespołów inwentaryzacyjnych.