Nasze korzenie

Korzenie firmy OMS Inventuren sięgają sektora budowlanego. Podporządkowaliśmy się prawie perfekcyjnie do potrzeb sklepów wielkopowierzchniowych. W branży budowlanej jak również sektorze DIY wymagana jest duża dynamika, aby sprostać wymaganiom klientów. Udaje nam się to już od ponad 15 lat.

Chętnie zajmiemy się kontrolą stanu magazynowego. Efektywne procesy, rozsądne zarządzanie jakością i doświadczenie tworzą podstawę dla wysokiej jakości usług.

Specjalizujemy się w inwentaryzacjach obiektów wielkopowierzchniowych.

Jesteśmy przygotowani na wszystkie kompleksowe zadania oraz posiadamy wiedzę i umiejętności do przeprowadzenia całkowitej inwentaryzacji w sklepie budowlanym tzn. ogród, teren zewnętrzny, towary na wagę itp.

Nasz wykwalifikowany personel może przeprowadzić inwentaryzację całego sklepu włączenie ze strefami wysokimi, magazynem oraz terenem zewnętrznym. Aby twoja inwentaryzacja mogła zostać zakończona w trakcie jednego dnia, potrzebna jest duża liczba personelu.

Dzięki dużej liczbie pracowników pozostających do naszej dyspozycji możemy zagwarantować to i jeszcze więcej:

  • dostosowujemy procesy w zależności od sytuacji
  • przyniesiemy ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia pracy np. wagi, podnośniki nożycowe, rękawiczki
  • przeprowadzamy szkolenia ze specjalistycznych obszarów takich jak płytki, materiały ogrodnicze, towary sprzedawane na metry
  • stała osoba kontaktowa dla klienta inwentaryzacyjnego

OMS znaczy rzetelność!

„Jeżeli podejmujemy się jakiegoś zlecenia, gwarantujemy Ci realizację wszystkich twoich inwentaryzacji bez wyjątku.”

Timon Zimmermann,
CCUSTOMER SUCCESS MANAGER W OMS INVENTUREN

Dostęp na bieżąco o każdej porze.

Możesz śledzić inwentaryzację na bieżąco i w każdym momencie uzyskać jasne i zrozumiałe raporty, które ułatwią Ci zachowanie ogólnego obrazu w trakcie i po zakończeniu inwentaryzacji. Chętnie sporządzimy również raporty dostosowane do potrzeb klienta: wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Serce twojej inwentaryzacji

Kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam nie tylko obiecywać efektywny i rzetelny przebieg inwentaryzacji ale również taką jej realizację. Wiele pracowników OMS pracuje u nas już od lat. Rozwijają się razem z nami. Dzięki specjalistycznym szkoleniom optymalnie przygotowujemy naszych pracowników do każdej inwentaryzacji. Umiejętność obchodzenia się z klientami sklepu podczas inwentaryzacji została ukształtowana przez długoletnie doświadczenie. Możesz całkowicie polegać na jakości i wielkości naszych zespołów inwentaryzacyjnych.

Możesz całkowicie polegać na jakości i wielkości naszych zespołów inwentaryzacyjnych.