Inwentaryzacje od 2002 roku

Od momentu założenia firmy w 2002 roku, koncentrujemy się w OMS na świadczeniu wysokiej jakości usług, adekwatnych do cen, oferując w ten sposób naszym klientom optymalne i unikalne rozwiązania.

Jedna rzecz jest dla nas ważniejsza niż osiągnięte zyski i wewnętrzne cele: Aby wszystkie nasze wysiłki przynosiły ostatecznie korzyść klientowi. Nasi zaufani pracownicy oraz cyfrowe procesy operacyjne umożliwiają realizację indywidualnych projektów inwentaryzacyjnych i kontrolnych. Klient rozpoczynający współpracę z OMS decyduje się nie tylko na nasze usługi, a na silnego i długoletniego partnera.

Kontakt

Nasze wartośi

Żyj zgodnie z wartościami

Szczerość.

Oczywiste jest, że we wszystkich obszarach działalności firmy pracujemy uczciwie i konsekwentnie. Oznacza to, że zaproponujemy dokładnie to, co jest istotne dla Ciebie. Będziesz miał całkowitą pewność co do wypełnienia Twoich wytycznych oraz wymogów prawnych.

Blisko klienta.

Każdego naszego klienta szanujemy i cenimy jednakowo oraz przestrzegamy zasad zachowania dystansu, równowagi i bezstronności we wszystkich obszarach naszych usług. Jesteśmy dalecy od wykorzystywania, przekupstwa, łapówkarstwa. Na nas możesz zawsze polegać.

Patrzący w przyszłość.

Daleko idące działania i rozwój innowacyjnych systemów gwarantują maksymalne korzyści w długoterminowej współpracy.

Poza tym poprzez unikalną koncepcję kształcenia już dzisiaj inwestujemy w wykwalifikowanych pracowników jutra.

Chęć kształcenia się.

Jesteśmy nastawieni na dokształcanie się. Konkretne działania dotyczące dokształcania podnoszą kwalifikacje pracowników. Indywidualne, branżowe wymagania klientów codziennie motywują nas do rozwoju w obliczu wyzwań oraz opracowywania nowych rozwiązań. Zawsze towarzyszy nam cel: tworzenie prawdziwej wartości dodanej.

„W ciągu ostatnich kilku lat odnotowaliśmy szczególny rozwój firmy, który nadal trwa. Osobiście obserwuję te postępy od samego początku. Ścisła i zaufana współpraca z naszymi pracownikami jest kluczem do sukcesu. Kolejnym podstawowym elementem naszego sukcesu jest konsekwentne dążenie do realizacji potrzeb i życzeń naszych klientów. Dysponujemy dużym potencjałem rozwojowym do wspierania naszych klientów poprzez uczciwe i trwałe usługi.

Niesamowitym doświadczeniem jest obserwować, jak firmie OMS Inventuren udaje się utrzymać codzienny entuzjazm pracowników dzięki rzetelności i partnerskiemu stylowi współpracy, jednocześnie zapewniając naszym klientom solidność, bezpieczeństwo i uczciwość firmy o ugruntowanej pozycji.”

Specjalizujemy się w inwentaryzacji majątku obrotowego

OMS Inventuren specjalizuje się w profesjonalnym przeprowadzaniu inwentaryzacji w zakresie majątku obrotowego. Dysponujemy samodzielnie opracowanym i innowacyjnym oprogramowaniem inwentaryzacyjnym z możliwością podłączenia do każdego systemu EDP (ang. Electronic Data Processing). Wszystko odbywa się w trybie online, dzięki czemu możesz na bieżąco przeglądać wyniki inwentaryzacji i tworzyć indywidualne i spersonalizowane raporty. Stawiamy czoła pojawiającym się problemom, rozwiązujemy kompleksowe wymagania i stale wprowadzamy ulepszenia. Dzięki naszemu zaangażowaniu w optymalizację procesów inwentaryzacyjnych, stale się rozwijamy i możemy podjąć się również nieznanych nam do tej pory projektów.

W Polsce i Europie

Czas jest bardzo wartościowy dla nas wszystkich. Jeżeli szukasz sprawdzonego partnera do swojej inwentaryzacji, z pewnością chcesz od razu otrzymać odpowiedź. My chcemy sprostać tym oczekiwaniom. Celem OMS jest bycie wiodącym dostawcą usług inwentaryzacyjnych dzięki ponadregionalnym oddziałom w Polsce i w Europie, wykwalifikowanym pracownikom oraz tysiącom zadowolonych klientów. Podczas przeprowadzania inwentaryzacji, Ty jako klient odnosisz wyłącznie korzyści.

Kultura organizacyjna firmy

Firma OMS powstała w oparciu o przekonanie, że praca powinna być wyzwaniem, które sprawia radość. Filozofia naszej firmy daje naszym pracownikom pole do kreatywnych i innowacyjnych pomysłów. Skuteczna praca zespołowa, jak również wybitne osiągnięcia jednostek, oddziałują na  wysoko postawioną przez nas poprzeczkę tj. na przeprowadzanie inwentaryzacji na najwyższym poziomie ku pełnemu zadowoleniu naszych klientów.

Nasi pracownicy

Nasi pracownicy są najważniejsi. Wysoki poziom lojalności i wyjątkowo niska rotacja pracowników pokazują, że staranny dobór personelu z różnym doświadczeniem i różnymi poglądami pomaga nam iść naprzód. Pomysły powstają w OMS dzięki swobodnej atmosferze pracy, partnerskiemu stylowi zarządzania i wynagrodzeniu proporcjonalnemu do wyników.

Pracownicy