Prawidłowe zaopatrzenie – szeroka dostępność towarów

Sektor spożywczy jest ważną częścią składową zaopatrzenia społeczeństwa. Podstawą dostępności towarów jest prawidłowe zaopatrzenie. To właśnie tutaj chcielibyśmy wnieść swój wkład, oferując wysokiej jakości usługi inwentaryzacyjne.

Wyzwania związene z zarządzaniem czasem i personelem.

Dla wielu przedsiębiorstw inwentaryzacja wiąże się z z dużymi wyzwaniami. Pojawia się coraz większa ilość zadań w coraz krótszym czasie. Główna działalność jest na pierwszym miejscu i nie można jej zaniedbywać. Gdzie więc znaleźć czas na przeprowadzenie inwentaryzacji?

My zajmiemy się całą inwentaryzacją, a Ty możesz w dalszym ciągu koncentrować się na swoich głównych zadaniach. Oferujemy Ci efektywny i przyjazny przebieg prac inwentaryzacyjnych, a na koniec otrzymasz od nas pakiet danych z całkowitej inwentaryzacji.

OMS Inventories Sp. Z O.O. jest filią niemieckiej firmy OMS Inventuren Gmbh z bardzo dużym doświadczeniem w branży inwentaryzacyjnej, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować inwentaryzację w bardzo krótkim terminie.

Zalety inwentaryzaji z OMS

Rynki spożywcze różnej wielkości | OMS Inwentaryzacje

długoletnie doświadczenie w sektorze spożywczym w sklepach różnej wielkości.

Wysokiej jakości technika inwentaryzacyjna | OMS Inwentaryzacje

najnowocześniejsze zaplecze techniczne

Zrównoważony rozwój i brak papieru w | OMS Inwentaryzacje

bezproblemowe połączenie EDP (ang. Electronic Data Processing, EDP)

Zrównoważony rozwój i brak papieru w | OMS Inwentaryzacje

równowaga i brak papierologii

Stały personel inwentaryzacyjny | OMS Inwentaryzacje

pracownicy inwentaryzacyjni zatrudnieni są w OMS Inventories Sp. Z O.O.

Wiedza specjalistyczna w zakresie OMS Inwentaryzacje

doświadczenie w różnych sektorach przemysłu spożywczego

Skup się na ważnych wymaganiach dotyczących zapasów | OMS Inwentaryzacje

koncentracja na ważnych dla Ciebie sprawach

Świadoma interakcja z klientami | OMS Inwentaryzacje

umiejętność obchodzenia się z klientami sklepu podczas inwentaryzacji

Rzetelność jest naszym priorytetem!

OMS jest przygotowany na każde ewentualności. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w sektorze spożywczym potrafimy spontanicznie podejść do każdej sytuacji. Technologię potrzebną do realizacji naszych inwentaryzacji przyniesiemy ze sobą. Bezpośrednia komunikacja z naszymi klientami ma dla nas bardzo ważne znaczenie, z tego względu zawsze cieszymy się, mogąc otrzymać od Ciebie informację zwrotną. Tylko w taki sposób możemy się dalej rozwijać i wykonywać swoją pracę rzetelnie.

Przypomina mi się stwierdzenie, które często słyszę: „Jest zdecydowanie lepiej, niż to z czym mieliśmy do czynienia do tej pory”
Elias Custura

Na nas możesz polegać!

Wspólnie z naszymi klientami tworzymy plan przebiegu inwentaryzacji. Dzięki dużej ilości naszych pracowników w całej Europie, możemy zrealizować twoją inwentaryzację bez przestojów, na bardzo wysokim poziomie. Dane dotyczące inwentaryzacji otrzymasz online w dowolnej formie np. przez serwer FTP. Na życzenie możesz otrzymać dane inwentaryzacyjne również w trybie offline przez złącze USB.