Prawidłowe zaopatrzenie – szeroka dostępność towarów

Sektor spożywczy jest ważną częścią składową zaopatrzenia społeczeństwa. Podstawą dostępności towarów jest prawidłowe zaopatrzenie. To właśnie tutaj chcielibyśmy wnieść swój wkład, oferując wysokiej jakości usługi inwentaryzacyjne.

Wyzwania związene z zarządzaniem czasem i personelem.

Wiele przedsiębiorstw napotyka się na duże wyzwania związane z inwentaryzacją. Pojawia się coraz więcej zadań przy coraz mniejszej ilości czasu. Główne zadania stoją na pierwszym miejscu i nie można ich zaniedbywać. Gdzie więc znaleźć czas na przeprowadzenie inwentaryzacji?

My zajmiemy się całą inwentaryzacją, a Ty możesz w dalszym ciągu koncentrować się na swoich głównych zadaniach. Oferujemy Ci efektywny i przyjazny przebieg prac inwentaryzacyjnych, a na koniec otrzymasz od nas pakiet danych z całkowitej inwentaryzacji.

OMS jest niemiecką firmą z regionalnymi oddziałami, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować inwentaryzację w bardzo krótkim terminie.

Zalety inwentaryzaji z OMS

Rynki spożywcze różnej wielkości | OMS Inwentaryzacje

Długoletnie doświadczenie w sektorze spożywczym w sklepach różnej wielkości.

Wysokiej jakości technika inwentaryzacyjna | OMS Inwentaryzacje

Najaktualniejsze zaplecze technologiczne

Zrównoważony rozwój i brak papieru w | OMS Inwentaryzacje

Bezproblemowe połączenie EDP (ang. Electronic Data Processing, EDP)

Zrównoważony rozwój i brak papieru w | OMS Inwentaryzacje

Stałość i brak papierologii

Stały personel inwentaryzacyjny | OMS Inwentaryzacje

Pracownicy inwentaryzacyjnu zatrudnieni w OMS Inventuren GmbH

Wiedza specjalistyczna w zakresie OMS Inwentaryzacje

Doświadczenie w różnych sektorach przemysłu spożywczego

Skup się na ważnych wymaganiach dotyczących zapasów | OMS Inwentaryzacje

Koncentracja na ważnych dla ciebie celach

Świadoma interakcja z klientami | OMS Inwentaryzacje

Nierzucająca się w oczy praca w godzinach otwarcia

Wystarczy stół i kontakt

OMS jest przygotowany na każde ewentualności. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w sektorze spożywczym potrafimy spontanicznie podejść do każdej sytuacji. Wskaźnik sprzedaży w sektorze spożywczym jest codziennie bardzo wysoki. Każdego dnia przez sklep przewija się mnóstwo klientów – dlatego nasi pracownicy są szkoleni ze świadomego podejścia do klientów sklepu podczas inwentaryzacji. Technologię potrzebną do realizacji naszych inwentaryzacji, przyniesiemy ze sobą. Bezpośrednia komunikacja z naszymi klientami ma dla nas bardzo ważne znaczenie, z tego względu zawsze cieszymy się mogąc otrzymać od Ciebie Feedback. Tylko w taki sposób możemy się dalej rozwijać i wykonywać swoją pracę rzetelnie.

Przypomina mi się stwierdzenie, które często słyszę: „Jest zdecydowanie lepiej, niż to z czym mieliśmy do czynienia do tej pory”
Elias Custura

Na nas możesz polegać!

Wspólnie z naszymi klientami tworzymy plan projektu inwentaryzacji. Dzięki dużej ilości naszych pracowników w całej Europie możemy zrealizować twoją inwentaryzację bez przestojów, na bardzo wysokim poziomie. Dane dotyczące inwentaryzacji otrzymasz online w dowolnej formie np. przez serwer FTP. Na życzenie możesz otrzymać dane inwentaryzacyjne również w trybie offline przez złącze USB.