Istotnym czynnikiem sukcesu firmy OMS, są inwentaryzacje w sektorze nieżywnościowym.

Od samego początku realizację inwentaryzacji postrzegamy nie jako dostawę usług, ale jako kompleksowy pakiet dla naszych klientów. Stały rozwój oraz zarządzanie jakością, gwarantują zaufanie oraz rzetelność. W efekcie OMS dostarcza pełny przegląd przeprowadzonej inwentaryzacji w wersji online.

Firma OMS działa oraz jest znana w całej Europie.

Zatrudniając ponad 1500 pracowników inwentaryzacyjnych możemy zagwarantować realizację twojej inwentaryzaji na bardzo wysokim poziomie.

Zalety w skrócie

Dostosowujemy nasz zespół inwentaryzacyjny indywidualnie do danego projektu

Nasi pracownicy mają długoletnie doświadcznie w przeprowadzaniu inwentaryzacji

Stale rozwijamy i ulepszamy nasze procesy

dzięki zaplanowaniu przebiegu trasy realizujemy inwentaryzaję w jak najkrótszym czasie na terenie całej europy

Bez Ciebie się nie uda.

Inwentaryzacja musi być zaplanowana w każdym detalu. Rozpoczynamy planowaniem trasy, przy czym bierzemy pod uwagę preferowany przez Ciebie termin. Jeśli twój sklep nie był jeszcze inwentaryzowany przez żadnego dostawcę usług inwentaryzacyjnych albo nie został odpowiednio do tego przygotowany, chętnie pomożemy np. w zakresie znakowania regałów. Podczas telefonicznej rozmowy wstępnej przeprowadzonej przez naszego Team Leadera z kierownikiem sklepu, na 4 do 8 tygodni przed datą inwentaryzacji, wspólnie jeszcze raz omówimy najważniejsze punkty. Podczas inwentaryzacji wszystkie artykuły znajdujące się w sklepie są przez nas skanowane. Przesłane dane są następnie sprawdzane przez innego członka zespołu. Możesz polegać na dokładności w OMS Inventuren.

Masz więcej niż tylko jeden sklep? Nie ma problemu – dostosujemy planowanie do twoich potrzeb.

Nasi pracownicy inwentaryzacyjni posiadają wieloletnie doświadczenie w firmie OMS. W zakresie elektroniki, kosmetyków, odzieży oraz przemysłu często chodzi o artykuły o wysokiej wartości, które rejestrowane są według rodzaju, a tym samym skanowane pojedyńczo. Uczciwość i rzetelność są podstawą wzajemnej współpracy.

Współpraca w zespole oceniana jest przez wielu klientów bardzo pozytywnie, dlatego po zakończeniu projektu zwykle ustalają zlecenie już na kolejny rok

Silvia Meier,
Customer Success Manager w sektorze nieżywnościowym

Zajmiemy się wszystkimi przygotowaniami.

Nasi pracownicy to zgrany zespół, który strategicznie przygotuje twój sklep w taki sposób, aby przeprowadzić szybką i dyskretną inwentaryzację. Jest to możliwe dzięki dobremu planowaniu i znakomitym pracownikom. Nasze Teamy otrzymują przed dniem inwentaryzacji podział na działy, dzięki czemu mogą rozpocząć inwentaryzację natychmiast po przybyciu do sklepu. Opracowane przez nas oprogramowanie inwentaryzacyjne umożliwia Ci wgląd podczas inwentaryzacji we wszystkie dane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w każdym momencie masz wszystko w zasięgu wzroku. Nasza technologia jest konfigurowana przez specjalictów IT, dostępnych przez całą dobę. W ten sposób awaria techniczna jest praktycznie niemożliwa.