Istotnym czynnikiem sukcesu firmy OMS są inwentaryzacje w sektorze niespożywczym.

Od samego początku realizację inwentaryzacji postrzegamy nie jako dostawę usług, ale jako kompleksowy pakiet dla naszych klientów. Stały rozwój oraz zarządzanie jakością, gwarantują zaufanie oraz rzetelność. W efekcie OMS dostarcza pełny przegląd przeprowadzonej inwentaryzacji w wersji online.

Firma OMS działa oraz jest znana w całej Europie.

Zatrudniając ponad 1500 pracowników inwentaryzacyjnych możemy zagwarantować realizację twojej inwentaryzaji na bardzo wysokim poziomie.

Zalety w skrócie

Dostosowujemy nasz zespół inwentaryzacyjny indywidualnie do danego projektu

Nasi pracownicy mają długoletnie doświadcznie w przeprowadzaniu inwentaryzacji

Stale rozwijamy i ulepszamy nasze procesy

dzięki zaplanowaniu przebiegu trasy realizujemy inwentaryzaję w jak najkrótszym czasie na terenie całej europy

Bez Ciebie się nie uda.

Podczas telefonicznej rozmowy wstępnej lub jeśli wolisz przeprowadzonej na miejscu, na 4 do 8 tygodni przed datą inwentaryzacji, wspólnie omówimy najważniejsze punkty. Masz więcej niż tylko jeden sklep? Nie ma problemu – dostosujemy planowanie do twoich potrzeb.

Nasi pracownicy inwentaryzacyjni posiadają wieloletnie doświadczenie w firmie OMS. Uczciwość i rzetelność są podstawą wzajemnej współpracy.

Współpraca w zespole oceniana jest przez wielu klientów bardzo pozytywnie, dlatego po zakończeniu projektu zwykle ustalają zlecenie już na kolejny rok

Silvia Meier,
Customer Success Manager w sektorze nieżywnościowym

Zajmiemy się wszystkimi przygotowaniami.

Nasi pracownicy to zgrany zespół, który strategicznie przygotuje twój sklep w taki sposób, aby przeprowadzić szybką i dyskretną inwentaryzację. Opracowane przez nas oprogramowanie inwentaryzacyjne umożliwia Ci wgląd podczas inwentaryzacji we wszystkie dane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu w każdym momencie masz wszystko w zasięgu wzroku. Nasza technologia jest konfigurowana przez specjalictów IT, dostępnych przez całą dobę. W ten sposób awaria techniczna jest praktycznie niemożliwa.