Najnowocześniejsza technologia inwentaryzacyjna.

OMS Inventuren posiada najnowocześniejszą technologię inwentaryzacyjną przeznaczoną do inwentaryzacji aktywów obrotowych. Kompleksowe wyposażenie OMS Inventuren obejmuje sprzęt firmowy (taki jak laptopy, urządzenia PDT i routery WiFi), dostosowane oprogramowanie do inwentaryzacji oraz wszelkie niezbędne narzędzia (np. drabiny, krzesełka, karteczki itp.)

Bezprzewodowo bezpośrednio do chmury

Dla zoptymalizowania procesów inwentaryzacyjnych oraz zaoszczędzenia czasu i kosztów, OMS Inventuren stawia na wykorzystanie sieci WIFI i technologii chmury. Ta sieciowa technologia umożliwia transmisję wszystkich danych bezprzewodowo pomiędzy urządzeniami PDT poszczególnych pracowników a serwerem. Poprzez to eliminuje się wiele tras do pokonania, czas przestoju zostaje skrócony a kadra zarządzająca inwentaryzacją może kontrolować postępy inwentaryzacji w czasie rzeczywistym.

Zalety technologii WIFI

Zoptymalizowany przepływ pracy podczas inwentaryzacji | OMS Inwentaryzacje

optymalizacja przebiegu prac podczas inwentaryzacji

Rozmieszczanie pracowników magazynowych zgodnie z zapotrzebowaniem| OMS Inwentaryzacje

zaangażowanie ilości pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem

Skrócenie czasu oczekiwania | OMS Inwentaryzacje

skrócenie czasu oczekiwania i odległości do pokonania

Postępy w inwentaryzacji w czasie rzeczywistym| OMS Inwentaryzacje

status postępu inwentaryzacji w czasie rzeczywistym

Redukcja kosztów dzięki OMS Inwentaryzacje

obniżenie kosztów poprzez zaoszczędzenie czasu

Techniczny przebieg inwentaryzacji

Technologia inwentaryzacji ułatwia zarządzanie zapasami | OMS Inwentaryzacje

Zarządzanie inwentaryzacją zaczyna się od stanowiska serwisowego. Tutaj dzięki technologii inwentaryzacyjnej OMS, postępy możesz zobaczyć na żywo w każdym momencie. Za pomocą laptopa, jak również urządzeń mobilnych można sterować oprogramowaniem OMS oraz efektywnie rozdzielać zadania pracownikom inwentaryzacyjnym. Pracownicy nadzorujący, tacy jak lider zespołu i lider działu dbają o sprawny przebieg prac i pozostają do dyspozycji klienta jako osoby kontaktowe. Kombinacja stworzona z doświadczonych pracownikow i innowacyjnej technologii umożliwia przeprowadzenie profesjonalnej inwentaryzacji.