Pracujemy w oparciu o oprogramowanie inwentaryzacyjne w chmurze, które zostało dostosowane w wieloletnim procesie do potrzeb firmy OMS i nadaje się do realizacji wszelkich inwentaryzacji, w tym również złożonych projektów inwentaryzacyjnych.

Oprogramowanie inwentaryzacyjne dysponuje aktualnie łączem do wielu znanych systemów zarządzania zasobami i może być szybko i elastycznie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oznacza to, że dane inwentaryzacyjne mogą być łatwo zintegrowane z istniejącymi procesami i oprogramowaniem klienta. Ponadto oprogramowanie jest stale dostosowywane do aktualnych wymagań.

Oprogramowanie inwentaryzacyjne firmy OMS oferuje interfejs do wielu systemów zarządzania towarami | OMS Inwentaryzacje

Zalety naszego oprogramowania inwentaryzacyjnego

Opracowane przez nas oprogramowanie inwentaryzacyjne oferuje Ci wiele zalet podczas przeprowadzania inwentaryzacji. Najważniejsze wymieniliśmy poniżej:

Stale optymalizowane oprogramowanie do inwentaryzacji | OMS Inwentaryzacje

Oprogramowanie inwentaryzacyjne opracowane w praktyce, stale optymalizowane

Interfejs do wszystkich systemów zarządzania towarami | OMS Inwentaryzacje

Elastyczne łączniki z wszystkimi znanymi systemami zarządzania zasobami

Integracja danych podstawowych artykułów| OMS Inwentaryzacje

Bezproblemowa integracja z Twoją bazą danych.

Wsparcie w procesie inwentaryzacji | OMS Inwentaryzacje

Przyjazne dla użytkownika wsparcie procesu inwentaryzacji

Postępy w inwentaryzacji w czasie rzeczywistym | OMS Inwentaryzacje

Stały dostęp w czasie rzeczywistym do postępów inwentaryzacji

Pełne wdrożenie to duże ułatwienie dla naszych klientów i dla nas.

Oprogramowanie do inwentaryzacji od | OMS Inwentaryzacje

Nasze oprogramowanie inwentaryzacyjne zapewnia bezproblemową komunikację pomiędzy urządzeniami PDT (mobilne urządzenia do zbierania danych) a serwerem, na którym dane są zestawiane i analizowane. Oprogramowanie ułatwia zarządzanie podczas inwentaryzacji i optymalnie wspiera proces podczas inwentaryzacji.

Wykorzystanie technologi Wifi

Oprogramowanie inwentaryzacyjne stosowane przez OMS jest także idealnie przystosowane do przeprowadzania inwentaryzacji z wykorzystaniem technologii Wifi. Oznacza to, że wszyscy pracownicy otrzymują swoje zlecenia pracy bezprzewodowo za pomocą swojego skanera PDT i wysyłają zarejestrowane strefy lub zakończone prace z powrotem bezprzewodowo do serwera. Za pomocą technologii Wifi można zoptymalizować przebieg pracy, znacznie skrócić czas przestojów i ostatecznie obniżyć koszty.

Indywidualne oprogramowanie dla każdego klienta

Nasz wewnętrzny dział IT umożliwia dostosowanie oprogramowania inwentaryzacyjnego lub procesów inwentaryzacyjnych do życzeń i warunków naszych klientów. Chętnie opracujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązania problemów w zakresie rozwoju oprogramowania i pomożemy Ci jeszcze bardziej usprawnić inwentaryzację. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania więcej informacji